20242   1236
تاریخ انتشار: 1395/02/20 13:25
زماني که من مدیرعامل حفاری شمال بودم و وجدان و شرافت کاری اقتضا می کرد برای سهام شرکت و سهامدارانم تا آخرین نفس بایستم اما اکنون که نماینده مجلس هستم با تعامل و نظارت به دنبال حداکثر کردن منافع ملی هستیم

منتخب مردم ایذه و باغملک در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی می گوید برنامه اصلی اش در بهارستان مبتنی بر تعامل٬ پیگیری منافع ملی و پیشرفت و توسعه کشور و حوزه انتخابیه خود است.

هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک گفت، با تشکر و قدردانی از مردم ایذه و باغملک گفت: اینکه مردم این دو شهر و روستاهای تابعه به من اعتماد کردند مسئولیت من را سنگین تر کرده است و این قول را به مردم خواهم داد از همه توانم برای برطرف کردن مشکلات مردم این حوزه استفاده کنم.

تنها نماینده نفتی مجلس دهم ضمن اشاره به محرومیت حوزه انتخابی خود گفت: اهالی شهرهای و روستاهای ایذه و باغملک نیازمند امکانات بیشتر و زیرساخت های مناسبی هستند که می توان با تعامل بیشتر و بهتر با مسولان٬ به سمت آبادانی و پیشرفت حرکت کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که فضای ذهنی نفتی ها٬ حضور او را در مجلس آغاز تقابل خادمی - زنگنه می دانند گفت: اختلاف نظرهایی در زمانی که مدیرعامل حفاری شمال بودم با آقای زنگنه داشتم که آن هم کاری بود نه شخصی. بنده هیچ اختلاف شخصی با وزیر محترم نفت ندارم و حتی روز گذشته در همایش فرآیند قانون‌گذاری؛ الزامات و راهکارها با ایشان دیدار داشتم و در مقام میزبان جلسه به ایشان خوشآمد گفته و خوش و بش کردم.

خادمی افزود: عده ای هم دائما بر این طبل می کوبند که با آقای جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت نیز مشکل دارم که ایشان هم در تماسی تلفنی انتخاب من را تبریک گفتند. اختلافات کارشناسی در طول خدمت طبیعی است و از همین بابت٬ ما نیز دچار آن شدیم اما این موضوع برای سال گذشته و در مقام همکاری بوده است وقطعا قابل تسری به زمان فعلی نیست.

این نماینده مجلس گفت: در آن زمان من مدیرعامل حفاری شمال بودم و وجدان و شرافت کاری اقتضا می کرد برای سهام شرکت و سهامدارانم تا آخرین نفس بایستم اما اکنون که  نماینده مجلس هستم با تعامل و نظارت به دنبال حداکثر کردن منافع ملی هستیم. هم اکنون من در جامه نمایندگی مجلس قصد خدمت دارم٬ هم ابزارهای این خدمت با گذشته فرق دارد و هم جایگاه قانونی و حقوقی بنابراین این دوره را باید دوره ای متفاوت با گذشته در نظر گرفت.

خادمی تاکید کرد: رویکرد ما در مجلس تعامل است و نه تقابل لذا اینکه گفته می شود با ورود من به مجلس تقابل کلید می خورد جنبه احساسی دارد در حالی که قطعا چنین چیزی رخ نخواهد داد.

 

منبع عصرنفت


راههای ارتباطی

پست الکترونيکي :

anjomannisoc@gmail.com

info@anjoman-nisoc.ir

سامانه پیام کوتاه :
50005708614403

پیشخوان

پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني معاول اول رييس جمهور منشوردولت تدبير و اميد 

آمار بازدید

بازدید کل: 954206
ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست