20266   2040
تاریخ انتشار: 1395/03/23 15:26
علی کاردر به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و عضو اصلی هیئت مدیره این شرکت منصوب شد

بر پایه این گزارش، جلسه امروز (یکشنبه، ٢٣ خردادماه) هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران با حضور وزیر نفت تشکیل شد و اعضای اصلی هیئت مدیره برای دور جدید انتخاب شدند.

بر همین اساس، علی کاردر نیز که تا پیش از این معاون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شرکت ملی نفت ایران بود، به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و عضو اصلی هیئت مدیره این شرکت منصوب شده است.

بیژن زنگنه، وزیر نفت در احکام جداگانه ای، علی کاردر را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و عضو اصلی هیئت مدیره این شرکت منصوب کرده است.

در حکم زنگنه خطاب به کاردر به منظور انتصاب وی به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران آمده است: «با توجه به این که اعضای هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران در اجرای ماده ٥٠ قانون اساسنامه این شرکت مصوب ١٣٩٥/٠١/٢٣ کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، شما را به عنوان مدیرعامل این شرکت پیشنهاد کرده اند، لذا بدینوسیله با استعانت از خداوند قادر متعال، به استناد اختیارات ناشی از ماده یاد شده، جنابعالی را به مدت ٢ سال به عنوان مدیرعامل این شرکت و معاون وزیر نفت منصوب می کنم.
انتظار بر این است که در تعامل سازنده با هیئت مدیره محترم شرکت و با جلب مشارکت همکاران محترم شرکت، با اتکال به ذات اقدس الهی، در اجرای طرحها و انجام فعالیتهای بسیار مهمی که بر عهده این شرکت به ویژه در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی گذارده شده موفق باشید».

 

منبع اويل نيوز


راههای ارتباطی

پست الکترونيکي :

anjomannisoc@gmail.com

info@anjoman-nisoc.ir

سامانه پیام کوتاه :
50005708614403

پیشخوان

پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني معاول اول رييس جمهور منشوردولت تدبير و اميد 

آمار بازدید

بازدید کل: 1223172
ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست