20269   2045
تاریخ انتشار: 1395/03/24 11:33
صبح امروز وزارت نفت از دستور جدید زنگنه خبر داده است. این دستور جدید وزیر نفت برای ایجاد تغییر ساختاری در وزارت نفت و تشکیل یک معاونت جدید بود

روز گذشته پس از قبول استعفای «رکن الدین جوادی» از مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران و جایگزینی وی با «علی کاردر» از سوی زنگنه، وزیر نفت حکم جدیدی به «رکن الدین جوادی» داد و وی را به عنوان «معاون وزیر در نظارت بر منابع هیدروکربوری» منصوب کرد.

پیش از این «محمد مهدی رحمتی» معاون وزیر نفت در امور برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری بود. ابتدا خبرهای شنیده شده از وزارت نفت حاکی از برکناری رحمتی و جایگزینی وی با جوادی بود و پیگیری های روز گذشته خبرنگار تسنیم حاکی از این بود که رحمتی به شرکت بهینه سازی مصرف سوخت باز می گردد اما صبح امروز وزارت نفت از دستور جدید زنگنه خبر داده است. این دستور جدید وزیر نفت برای ایجاد تغییر ساختاری در وزارت نفت و تشکیل یک معاونت جدید بود.

از این رو، معاونت برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت به دو معاونت مجزای "برنامه ریزی" و "نظارت بر منابع هیدروکربوری" تبدیل شده است تا «محمدمهدی رحمتی» به عنوان معاون وزیر نفت در امور برنامه ریزی و «رکن الدین جوادی» به عنوان معاون وزیر نفت در نظارت بر منابع هیدروکربوری منصوب شوند.
منبع : عصرنفت


راههای ارتباطی

پست الکترونيکي :

anjomannisoc@gmail.com

info@anjoman-nisoc.ir

سامانه پیام کوتاه :
50005708614403

پیشخوان

پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني معاول اول رييس جمهور منشوردولت تدبير و اميد 

آمار بازدید

بازدید کل: 1223189
ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست