20278   3117
تاریخ انتشار: 1395/03/31 14:12
دانشجویان وفارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت ایران در مورد سخن وزیر محترم نفت مبنی بر ارجحیت فارغ التحصیلان این دانشگاه با معدل 12 بر فارغ التحصیلان دانشگاه های دیگر با معدل 18 ،بیانیه زیر را صادر نموده اند

دانشجویان وفارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت ایران در مورد سخن وزیر محترم نفت مبنی بر ارجحیت فارغ التحصیلان این دانشگاه با معدل 12 بر فارغ التحصیلان دانشگاه های دیگر با معدل 18 ،بیانیه زیر را صادر نموده اند.
متن بیانیه به شرح زیر می باشد:


با سلام خدمت وزير محترم نفت و مردم حق طلب جمهوري اسلامي ايران

ما فارغ التحصيلان دانشگاه نفت در جواب ادعاي وزير نفت به ارجحيت دادن معدل ١٢ دانشگاه صنعت نفت به معدل ١٨ مابقي دانشگاه ها درخواست اخراج افرادي را داريم (منظور افرادی است که از راه هایی جز برگزاری آزمون استخدامی،جذب شده اند) كه نه تنها معدل ١٢ به پايين بلكه معدل ١٤ به پايين را داشته اند. مسلماً هم فارغ التحصيلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت كه با معدل و رتبه های ممتاز اكنون بیش از يك سال است به همين بهانه بيكار مانده اند و هم مردم شريف ايران راضي به اين نيستند شخصي بي لياقت از بيت المال ريالي دريافت کند.

لازم به ذکر است که فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت به منظور بهره مندی از الویت استخدام، طبق قوانین زمان تحصیل در دانشگاه و همچنین فارغ التحصیلی ایشان از دانشگاه، باید دارای شرایط زیر باشند:

1_ معدل بالای 14 (شرط لازم)

2_ قرار گرفتن بین نفرات گروه الف دانشگاه (شرط کافی)

اینکه معدل 12 دانشگاه صنعت نفت بر معدل 18 دانشگاه دیگر اولویت داشته باشد، کاملا خلاف قوانین جذب فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت است .

شایان ذکر است كه ضريب موثر دانشگاه صنعت نفت براي كارشناسي ارشد بالاترین ضریب موثر کشور است كه خود گواه ارزش و سطح سختگيري اين دانشگاه مي باشد.

حالا سئوال اینجاست که این صحبت وزیر ناشی از اطلاعات نادرست ایشان در این زمینه است یا از بیان نادرست خود، هدف دیگری را دنبال می کنند؟!

در آخر وزير محترم نفت را به اجرا صحيح قانون و وعده هاي داده شده دعوت مي كنيم.

اجرا گزينشي قانون نتيجه اي جز فساد نداشته و ندارد.

امیدواریم با تغییر نگاه تصمیم گیران و مقامات عالی وزارت نفت و درایت مدیران عرصه بزرگ صنعت نفت کشور، مانع جذب این عزیزان توسط دانشگاه های خارج از کشور و شرکت های بین المللی نفت و گاز شویم و این عزیزان و تمامی دانشجویان تلاشگر و ممتاز مهندسی نفت دانشگاه های سراسر کشور را با مدیریت صحیح و حمایت های دلگرم کننده به بهترین نحو ممکن در صنعت نفت داخلی بهره گیری و بکارگیری کنیم.

 

منبع اويل نيوز


راههای ارتباطی

پست الکترونيکي :

anjomannisoc@gmail.com

info@anjoman-nisoc.ir

سامانه پیام کوتاه :
50005708614403

پیشخوان

پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني معاول اول رييس جمهور منشوردولت تدبير و اميد 

آمار بازدید

بازدید کل: 1223171
ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست