20292   1343
تاریخ انتشار: 1395/04/10 14:23
جمعه 25 رمضان امسال در لبيك به نداي امام راحل عظيم‌الشان (ره) و دعوت مقام معظم رهبري(مدظله العالی) همچون تمام اين سي و هفت سال به خيابانها خواهيم آمد
 
باسمه تعالي
 
به مناسبت روز جهاني قدس
 
سبحان الذي اسري بعبده ليلاً من المسجدالحرام الي المسجدالاقصي
«منزه و پاك است خدايي كه سير داد در شب (به قدرت الهي) بنده خود را از مسجدالحرام به مسجدالاقصي»
 
درود خدا و ملائكه بر روح عظيم علي ابن ابيطالب عليه‌السلام فاتح خيبر و درود و سلام خدا بر روح فرزند خلف او امام خميني (ره) كه به ابتكار و هدايت الهـي جمعـه آخـر مـاه مبـارك رمضـان را براي هميشـه روز قدس ناميدند.
هر كس مي‌تواند حركت بيداري اسلامي را در منطقه و جهان ببيند. بيداري كه شروع جدي آن با وقوع انقلاب اسلامي در جهان معاصر اتفاق افتاد. وقتي شرايط امروز ما را با قبل از انقلاب اسلامي (1357 به قبل) مقايسه كند پي مي‌برد كه:
 
 كاروان خيزش و انتفاضه در هيأتي مردمي و مكتبي در جاي جاي فلسطين آشتي‌ناپذير و ضد كمپ ديويد و هر روز با صداي بلندتر و جاذبه‌اي بيشتر به راه افتاده است.
لبنان در هيأت جريان بيدارسازي كه حزب‌الله به راه انداخته است، اعتماد به نفس پيدا كرده و سيلي به اسرائيل زده است.
دژ شكست ناپذير ديروز تل آويو امروز در تير رس و حتي دسترس  مسلمانان مؤمن فلسطيني و حركتهاي شهادت طلبانه آنان است و لرزه بر اندام صهيونيست‌هايي كه طبق آيه قرآن "دوست دارند هزار سال زندگي كنند" (96 : بقره) و به شدت بر جان خود مي‌ترسند، افتاده است.
شعارگويان و طالبان سرزمين نيل تا فرات اكنون حتي در سرزمين غصبي و دزدي خود آرامش ندارند و ارتفاعات جولان سوريه و صحراي سيناي مصر كم كم دارد به گور صهيونيست ها تبديل مي‌شود.
 
سيدحسن نصراله با شجاعت و قاطعيت و عمل به قول خود لرزه‌اي در دل ارتش و سياستمداران اسرائيل انداخته است كه حرف او را صهيونيست ها به مراتب بيشتر از حرف رهبران خودشان مي‌دانند و باور دارند. او اگر مي‌گويد انتقام مي‌گيريم، مي‌دانند كه اين كار اتفاق خواهد افتاد.
 
آري در تمام اين سالها فلطسين هميشه يك قدم به پيش و اسرائيل ده قدم به عقب رفته است و روز قدس فراگيرتر، با عظمت‌تر، گوياتر و براي اسرائيل وحشت‌آفرين‌تر شده است.
 
 
 
جمعه 25 رمضان امسال در لبيك به نداي امام راحل عظيم‌الشان (ره) و دعوت مقام معظم رهبري(مدظله العالی) همچون تمام اين سي و هفت سال به خيابانها خواهيم آمد با چند مشخصه:
 
1- زباني روزه
2- دلي پركينه نسبت به آمريكا و اسرائيل و پر از مهر به اسلام عزيز
3- ضميري پر از ياد متبرك مدافعان شهيد حرم از عراق تا سوريه، آنان كه نه با زبان خود بلكه با خون خود نشان دادند كه اسلام يك  ايدئولوژي الهي است، نه قومي و منطقه‌اي و جغرافيا نمي‌شناسد. اسلام مي‌شناسد و مسلمان!
 
القدس النا
 
 
                                                                                                          
                                                                                                                       
 
انجمن اسلامي كاركنان صنعت نفت- اهواز
تير 1395
 

راههای ارتباطی

پست الکترونيکي :

anjomannisoc@gmail.com

info@anjoman-nisoc.ir

سامانه پیام کوتاه :
50005708614403

پیشخوان

پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني معاول اول رييس جمهور منشوردولت تدبير و اميد 

آمار بازدید

بازدید کل: 1020044
ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست