26   15600
تاریخ انتشار: 1394/08/10 16:13
تلاش دولت برای بهبود کیفیت هوای اهواز
حذف بنزین پتروشیمی در کشور و تلاش و همراهی وزیر نفت و مجموعه های مرتبط، برای عرضه بنزین یورو4

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با حذف بنزین پتروشیمی در کشور و تلاش و همراهی وزیر نفت و مجموعه های مرتبط به ویژه پالایشگاهها، تاکنون کلانشهرهای بسیاری از جمله شهر اهواز از بنزین یورو ٤ برخوردار شده‌اند.

معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در جلسه گروه مدیران رسانه و دانشجویان علوم‌ سیاسی، با اشاره به برنامه‌ های دولت برای کاهش آلودگی هوا در استان خوزستان بویژه بهبود کیفیت هوای اهواز، اعلام کرد: روز گذشته برنامه‌ ریزی نهایی برای انتقال و توزیع بنزین یورو ٤ از ماه آینده در شهر اهواز صورت گرفت که توزیع بنزین یورو ٤ در این شهر ظرف دو روز آینده آغاز می شود و ظرف یک ماه آینده نیز این نوع سوخت در سراسر اهواز توزیع می‌شود.

وی افزود: به دلیل برخوردار نبودن زیرساختهای مناسب در حوزه پالایشگاهی، توزیع بنزین یورو ٤ در اهواز مقدور نبود، اما اکنون با تلاش بسیار این امکان میسر شده است، این در حالی است که توزیع گازوییل یورو٤  در اهواز، همچون گذشته ادامه خواهد داشت.

ابتکار با یادآوری تلاشها و اقدامهای صورت گرفته در راستای مقابله با آلودگی هوا در کشور بویژه در راستای توزیع بنزین استاندارد در کشور به ویژه پس از مصوبه ١٠ اردیبهشت ماه ١٣٩٣ هیئت دولت، تصریح کرد: با حذف بنزین پتروشیمی در کشور و تلاش و همراهی وزیر نفت و مجموعه های مرتبط بویژه پالایشگاهها، تاکنون کلانشهرهای بسیاری از بنزین یورو ٤ برخوردار شده‌اند.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ابراز امیدواری کرد: بزودی سراسر کشور از بنزین یورو ٤ بهره‌ مند شوند.


راههای ارتباطی

پست الکترونيکي :

anjomannisoc@gmail.com

info@anjoman-nisoc.ir

سامانه پیام کوتاه :
50005708614403

پیشخوان

پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني معاول اول رييس جمهور منشوردولت تدبير و اميد 

آمار بازدید

بازدید کل: 1846411
ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست