55   14856
تاریخ انتشار: 1394/08/26 13:02
انتصاب در وزارت نفت
با قبول استعفای هوشنگ ایزدی رئیس سازمان حراست نفت از سوی بیژن نامدار زنگنه، علی اصولی مدیرعامل شرکت نفت خزر جایگزین وی در حراست وزارت نفت شد

به گنقل از عصر نفت ، ایزدی یکی از انتصاب های نخست زنگنه در وزارت نفت، پس از اتمام همایش حراست وزارت نفت استعفای خود را تسلیم وزیر نفت کرده بود که تقاضای وی با چند روز تاخیر با موافقت زنگنه همراه شد. این در شرایطی است که چند ماه پیش نیز فرهاد داراخانی از حراست شرکت ملی نفت برکنار شده بود و جای خود را به محمد رضا حافظی داده بود.

علی اصولی مدیرعامل شرکت نفت خزر که در دولت گذشته نیز مسولیت حراست وزارت نفت را نیز بر عهده داشته جایگزین ایزدی شده است. هنوز از جانشین اصولی خبری در دست نیست.

ایزدی نیر در تماس تلفنی عصر نفت با وی، خبر این پایگاه خبری - تحلیلی را تایید کرد.

ایزدی در همایش مسولان و مدیران حراست وزارت نفت گفته بود در دو سال گذشته، 3 هزار میلیارد تومان پول صنعت نفت را از بدهکاران و بخش خصوصی پیگیری کرده ایم که  وصول و به صنعت بازگشت داده شده است. وی در این همایش از مبارزه با فساد نیز گفت اما مجموعه ای از عوامل پشت پرده موجب رفتن وی از حراست وزارت نفت شد.

گفتنی است پس از استعفای علی ماجدی از معاونت بین الملل وزارت نفت و راهی شدن وی به سفارت ایران در آلمان، استعفای منصور معظمی از معاونت برنامه ریزی، ایزدی سومین منصوب زنگنه است که طی دو سال و نیم اخیر از همکاری با وزارت نفت انصراف داده است.


راههای ارتباطی

پست الکترونيکي :

anjomannisoc@gmail.com

info@anjoman-nisoc.ir

سامانه پیام کوتاه :
50005708614403

پیشخوان

پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري پايگاه اطلاع رساني معاول اول رييس جمهور منشوردولت تدبير و اميد 

آمار بازدید

بازدید کل: 1846386
ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

ورود هرچه بیشتر بخش خصوصی به صنعت نفت با قراردادهای جدید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

زنگنه خطاب به حسینی : اشکالات قراردادهای جدید را برطرف کنید

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست

ایرادی به قراردادهای نفتی وارد نیست